Viena iš dažniausiai pasitaikančių šunų ir kačių alergijų rūšių yra maisto sukeliamos alergijos. Beje, gyvūnai gali būti jautrūs ne vienam, o net keliems alergenams, pavyzdžiui, vištienai, kviečiams ir kt. Kai mūsų augintiniai kenčia nuo alergijos, dažniausiai jie jaučia niežulį, gyvūnas nuolat trinasi, kasosi, voliojasi – kyla odos uždegimas, atsiranda kailio spalvos pokyčių, įvairiose kūno vietose gali atsirasti šašų ir pan. Kad gyvūnai išvengtų alerginių ligų, juos reikia šerti tik visaverčiu kokybišku pašaru, kuriame būtų pakankamai amino rūgščių, vitaminų, mineralinių medžiagų ir pašaro sudėtyje nebūtų dažiklių, cheminių priedų, konservantų.

Vienas iš ypač tinkamų pašarų alergiškiems šunims ir katėms – vieno baltymo holistinis pašarasTRAINER Fitness3. Ši nauja pašarų linija buvo sukurta remiantis holistinės mitybos filosofija. Pagrindinį holizmo principą apibrėžė graikų filosofas ir tyrinėtojas Aristotelis savo „Metafizikoje“: „Visuma yra daugiau nei jos dalių suma“. TRAINER Fitness3 pašarai yra taip sukomponuoti, kad gyvūnai gautų maksimalią naudą – pašarai yra ypač lengvai virškinami ir įsisavinami, nes juos sudaro tik vienas gyvūninis baltymų šaltinis (antiena, triušiena, ėriena arba žuvys), vienas angliavandenių šaltinis ir vienas riebalų šaltinis.

Išbandykite visų veislių šunims ir katėms tinkančius superpremium kokybės naujus pašarus TRAINER Fitness3 (šunims), TRAINER Fitness (katėms) ir įsitikinkite jų nauda mūsų augintiniams – sveika oda ir žvilgančiu kailiu.